ASLI HÜNEL SÖYLEDİ, ELİF GÜVENDİK OYNADI

ASLI HÜNEL SÖYLEDİ, ELİF GÜVENDİK OYNADI

Okunma Sayısı : 2569
Yorum Sayısı : 0
26 Mayıs 2012 04:05 

Türk Sanat Müziğinin başarılı ve güçlü sesi Aslı Hünel, TvEm’de Elif Güvendik’in sunumuyla yayınlanan Elifnağme programının konuğuydu.


 

Güzel assolist, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile hem coştu hem de coşturdu. Aslı Hünel’in seslendirdiği hareketli şarkılarda geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Elif Güvendik Nayman yerinde duramayarak danslarıyla güzel sanatçıya eşlik etti.

Oldukça samimi bir havada geçen programda yapılan keyifli sohbetlerin yanı sıra, Aslı Hünel verdiği püf noktalarıyla da iyi bir aşçı olduğunu gösterdi.

İlk defa bu kadar neşeli görünen Elif Güvendik Nayman, “Çok sevdiğim arkadaşım Aslı Hünel’in programıma konuk olması, bu denli güzel eserlerden oluşan bir Türk Sanat Müziği albümünü bizlere dinletmesi beni çok mutlu etti. Bu nedenle kendimi daha fazla tutamayıp, ona eşlik etmek istedim. Son zamanlarda yaptığım en güzel ve en keyifli programlardan biriydi.” dedi.

Güzel assolist Aslı Hünel ise Elif Güvendik Nayman’ın misafirperverliğine teşekkür ederek, “En keyif aldığım programlardan biriydi. Canım arkadaşıma bundan sonraki programlarında başarılar diliyorum.” dedi. 

2569

Anahtar Kelimeler : ASLI , HÜNEL , SÖYLEDİ , , ELİF , GÜVENDİK , OYNADI , , Türk , Sanat , Müziğinin , başarılı , ve , güçlü , sesi , Aslı , Hünel , , TvEm’de , Elif , Güvendik’in , sunumuyla , yayınlanan , Elifnağme , programının , konuğuydu. ,

Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Medya haberleri 

  • Manşetport Günün Yorumu
 
 
  • ManşetPort Türkiye'nin Manşeti
 
 
  • ManşetPort Yaşamdan Kareler
 
  • ManşetPort Siir Hane
 
  • ManşetPort Yemek Dünyası
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar
Twitter'de Takip Et