Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mansetpo/public_html/includes/connect.php on line 2
Haber : İBO'DAN SİBEL CAN'A AĞLATAN CANLI YAYIN SÜRPRİZİ VİDEO

İBO'DAN SİBEL CAN'A AĞLATAN CANLI YAYIN SÜRPRİZİ VİDEO

İBO'DAN SİBEL CAN'A AĞLATAN CANLI YAYIN SÜRPRİZİ VİDEO

Okunma Sayısı : 14160
Yorum Sayısı : 0
05 Aralık 2011 14:12 

Yeni Albümü Kader ile sevenlerine müzik ziyafeti çeken Sibel Can, Saba Tümer'in konuğuydu. Sibel Can yeni albümünden şarkılar okurken stüdyoda büyük bir sürpriz oldu ve aylar sonra ilk kez İbrahim Tatlıses'in sesi duyuldu ve o andan itibaren çok duygusal anlar yaşandı...


Tatlıses'in sesinin duyulmasıyla sütüdyo da ve ekran başındaki seyirciler gözyaşlarına boğuldu... İşte yaşanan o duygusal anlar... 

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

İbrahim: Valla kendimi tutamıyorum. . Sen ne güzel bir insansın ya. Ayşegül elimde değil ha.
Ayşegül: İyi ki varsınız. İbrahim Bey çok şanslı ki sizin gibi dostarı var. 
İbo: Ne mutlu bana
Sibel: Herşeyimiz yarım kaldı.
İbrahim : Dedin ya herşey eksik. Elimde değil. Çok özledim sizi. Bu arada dostu düşmanı tanıma fırsatı verdi bana. Kim dostum kim değil tanıdım. Allah izin verirse herkesin yüzüne haykıracağım. Sen çok güzel bir annesin, çok güzel bir insansın, şarkı okurken bu ne alım bu ne çalım dedim
Sibel: İzzet muhabbeti vardır bizim aramızda
İbrahim: Seni Kral Gazinosu'nda gördüm. Oraya gelip dans yapacaktın. Hep önüne bakar, yere bakar, işini yapar, çeker giderdir. Ben de fırsat kollardım 2 kelime edebilir miyim diye . Annesiyle gelir kimsenin yüzüne bakmaz çeker giderdi evine.
Sibel: Sensiz herşey eksik
İbrahim: İyi dostlar olmadığında insan eksiklik hissediyor. Canım benim. Ağladığım için kusura bakmayın. 2 cümle ettin bağrıma ettin. Almanya'ya gitmeden Ankara'ya gelseydim şimdi koşarak oradaydım.Moralim süper. Ben hasta değilim terapi görüyorum. Buradaki kimse hasta değil. allah'ın varlığına daha çok inandım. 
Düğünde bir tek sen söyleyeceksin. Herkes misafir. Yeni şarkım Kurtlar sofrası- Ayla Çelik 

Sibel Can ' dünya bir yana sen bir yana' diyerek İbrahim Tatlıses'e övgüler yağdırdı. Can'ın "İbo'suz her şey eksik" sözleri üzerine gözyaşlarına boğulan İbrahim Tatlıses "Çok özledim sizi çok özledim" diyerek ağladı.  

DOSTUMU DÜŞMANIMI TANIDIM

İbrahim Tatlıses gözyaşları içinde "Bu dönemde dostlarımı düşmanlarımı gördüm... Ağladığım için lütfen kusura bakmayın,  Şimdi kim dostum kim dostum değil herşeyi tanıdım. Allah izin verir oralara gelirsem herkesin yüzüne haykıracağım, yüzüne"" dedi.  Tatlıses'in sözleri karşısında duygulanan  Sibel Can da gözyaşlarına hakim olamadı.

AYLAR SONRA İLK KEZ ŞARKI SÖYLEDİ 

Saldırının ardından şarkı söyleyip söyleyemeceği uzun süre tartışılan İbrahim Tatlıses, aylar sonra ilk kez canlı yayında "Hayde" türküsünü okudu. Bugün Saba Tümer'in doğum günü olduğunu öğrenen Tatlıses "bu benden sana doğum günü hediyesi olsun" dedi.

Mucize isimli albümünü aralık ayında piyasaya çıkaracak Tatlıses, yeni albümünde yer vereceği şarkısının sözlerini de canlı yayında okudu. 

İşte o şarkının sözleri

Yiyecek lokmamız vardır çok şükür  
Rabbimin takdiri böyle
Ağlama ağlayıp beni gücendirme
Ben daha bitmedim  
Ben daha ölmedim
Kurtlar Sofrası'nda oturduysam eğer
Hesabını ben ödedim 

Tatlıses "Ben bu şarkıyı kaç kere dinlediysem, her seferinde ağladım. Sinan kardeşime de çok teşekkür ediyorum. Memleketime bağlandım. O anda 'Ben Allah'ın bir mucizesiyim' dedim. Sinan kardeşim de mucize isimli bir şarkı yapmış. Bomba gibi geleceğiz inşallah" dedi.

Tatlıses, Saba Tümer'in "İbrahim Bey şu an neler hissediyorsunuz, o şarkılar size geldiğinde, şarkıları yeniden okurken neler düşünüyorsunuz" sorusuna "Valla ne demeliyim bilmiyorum. Çok güzel şeyler hissediyorum. Zaten bir kaç tane şarkıcı var ki, okurken içinden gelerek okur. Onlardan biri benim, biri Sibel Can, biri Ebru Gündeş bir de Bülent Ersoy. Kesinlikle milleti uyutmak için okumayız şarkıları. Bitsin de gidelim demeyiz. Okurken ciğerden okuruz" diyerek yanıt verdi.

İbrahim Tatlıses'in sözleri üzerine Ebru Gündeş de canlı yayına bağlandı. "Beni benden alırsan seni sana bırakmam" şarkısını söyleyen Gündeş, "Türkiye'nin iki bülbülü orada biri Sibel Can, biri İbrahim Tatlıses" diyerek iki ünlü isme övgüler yağdırdı.

Gündeş sözlerini " İki başarılı isimle bu telefon konuşmasını yapıyor olmak çok güzel, size sesi büyük, yüreği büyük insanlarsanız. Hakikaten çok da iyi insanlarsınız." diyerek sürdürdü.      
   
Ebru Gündeş ile İbrahim Tatlıses'e vokal yapmak istediklerini söyleyen Sibel Can'a ünlü sanatçı, "Bundan daha büyük bir armağan olamaz" diyerek yanıt verdi.

Tatlıses, "Telefonda Ebru Hanım söyledi ya Sibel Can'ı ne kadar sevdiğini, bizim eve ziyarete geldiğinde de aynı şeyleri konuşmuştuk. Sadece telefonda değil yani, 70 milyon insana karşı değil. Ben insanın mimiklerinden anlarım. İnsan yala söyleyebilir ama insan vücudu yalan söylemez" dedi.    

 
 
 

14160

Anahtar Kelimeler : İBO'DAN , SİBEL , CAN'A , AĞLATAN , CANLI , YAYIN , SÜRPRİZİ , VİDEO , Yeni , Albümü , Kader , ile , sevenlerine , müzik , ziyafeti , çeken , Sibel , Can , , Saba , Tümer'in , konuğuydu. , Sibel , Can , yeni , albümünden , şarkılar , okurken , stüdyoda , büyük , bir , sürpriz , oldu , ve , aylar , sonra , ilk , kez , İbrahim , Tatlıses'in , sesi , duyuldu , ve , o , andan , itibaren , çok , duygusal , anlar , yaşandı... ,

Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Haber haberleri